KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15417410

nr 1541 7410

Akvarell

Owe Ryderberg. Signerad, daterad -05, Stockholm. Akvarell, 40x28 cm, yttermått inklusive ram: 53x42 cm

Utrop:

500 kr

måndag 22 maj 2023
kl 19:57:40